Cosmas 10 Pack 7325-128SN Satin Nickel Cabinet Hardware Handle Pull - 5" Inch (128mm) Hole Centers
★★★★★ 5.0 131 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by ww1.womenagainstregistry.org
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • High Quality Satin Nickel Finish
  • Hole Centers: 5" (128mm)
  • Overall Length: 6-1/4"
  • Width: 1/2" --- Projection 1-3/16"
  • Individually Polybagged with 1" Mounting Screws Included
UPC 766150936612
Color Satin Nickel
Shape Arch & Bow
Brand Name Cosmas
Style Name Handle Pull
Unit Count 10.0 Count
Handle Type Pull Handle
Finish Types Nickel
Manufacturer Cosmas
Model Number 7325-128SN - 10 Pack
Material Type Metal
Exterior Finish Nickel
Handle Material Metal
Number of Items 10
Hand Orientation Ambidextrous
Additional Features Easy to Install
Included Components Screw
Item Dimensions L x W 6.25"L x 0.5"W
Center To Center Spacing 5 Inches
Specific Uses For Product Cabinets
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
5 out of 5
★★★★★
131 ratings | 54 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
90% (118)
4 stars
0% (0)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (13)